Březen 2016

Lenush se vrací na místo činu

27. března 2016 v 14:01 | • Lenush •
Krásné nedělní odpoledne, miláčkové ! :o)

Vítám vás zpátky na wolvespaw. Od posledního článku, který jsem zveřejnila uběhlo bezmála půl roku. Za tu dobu se událo spousta věcí, spoustu se toho změnilo a já jsem zjistila, že mi psaní článků a komunikace s vámi - mými čtenáři chybí. Vždycky jsem se tady mohla vypsat z toho, co mně zrovna trápilo nebo z čeho jsem měla radost, zkrátka ze všech svých pocitů. Poslední dobou jsem začala pociťovat nutkání najít někoho, nebo něco, kde můžu naplno projevit své emoce, protože je toho na mně příliš a tak jsem se rozhodla, že se vrátím.

easter, happy, and flowers image

Nechci ale, aby to vyznělo, že se na vás v nejbližší době sesype kupa depresivních a ufňukaných článků. To vůbec ne. Budu se snažit pokračovat tam, kde jsem skončila. Můžete se těšit na články na různé téma, deníčky, TAGY nebo fitness články, protože léto se nám kvapem blíží a je třeba se sebou něco dělat.

Na závěr bych chtěla říct, že za měsíc maturuji, takže je možné, že články budu přidávat nepravidelně, nicméně se budu snažit být aktivní co nejvíce to půjde.

Mějte se nádherně, užijte si velikonoční neděli a těším se na vás u dalšího článku !
Pac a pusu vaše