Listopad 2015

29.11.2015

29. listopadu 2015 v 18:47 | • Lenush • |  • Ze života •
Krásnou první adventní neděli, miláčkové ! :o)

Jak jste si užili víkend a první adventní den ?

Původně jsem vám chtěla dnes zveřejnit jiný článek, který mám rozepsaný, ale nějak jsem ho dopsat nestihla a nechtěla jsem ho narychlo dopisovat, protože pak by to za nic nestálo, takže jsem se rozhodla jenom pro deníček :o)

Minulý týden jsem byla nemocná, takže jsem šla do školy jenom v pátek, kdy jsem potřebovala odevzdat ještě nějaké papíry k maturitě a stejně jsme měli jenom do jedné, takže se to dalo zvládnout. Odpoledne jsem pak byla na chvíli podívat se po obchodním centru s tím, že nakoupím nějaké dárky na Vánoce ... samozřejmě jsem zase odešla s prázdnou.
Původně jsem měla jet na víkend k Jirkovi a v sobotu jsme chtěli jít na rozsvícení stromečku v jeho městě. Bohužel se moje milovaná maminka rozhodla, že mi víkend znepříjemní gruntováním a tak jsem celou sobotu i neděli musela být doma. S Jirkou jsme se za čtrnáct dní viděli dvakrát, protože nejdřív byl nemocný on a pak já, tak mě to docela mrzelo, ale tento týden už to snad bude všechno tak, jak má být.

christmas, loading, and winter image
Celý dnešní den jsem strávila úklidem a učení se na zkoušení z práva, matematiky a na úterní test z penologie. Snad to všechno nějak moc nezvořu /smích/. Musím si tento týden všechny testy dopsat, abych to pak nemusela na poslední chvíli dohánět před pololetím.
Ve středu mám devatenácté narozeniny. Je šílené, jak moc ten čas letí. Poslední rok jako náctiletá :o( V pátek jedu k Jirkovi, tak asi vytáhneme kamarády a půjdeme si někam sednout i když mi připadá, že oslavovat to je zbytečné. Ještě se taky během týdne půjdu podívat po těch dárcích a budu doufat, že najdu něco, co se mi bude líbit. Zatím mám dárek jen pro Jirku a to je ještě jen taková maličkost /smích/.

Kdyby vás napadlo něco originálního jako dárek pod stromeček, sem s tím ! /smích/

Jak jste strávili vy váš víkend a co chystáte na týden následující ? :o)

Pac a pusu, vaše

Už se to blíží aneb maturitní četba

27. listopadu 2015 v 20:52 | • Lenush •
Když jsem se dneska podívala do kalendáře a zjistila, jaké datum se na mě usmívá, byla jsem docela zděšená. Maturita se kvapem blíží a já jsem čím dál nervóznější. Otázky mám sice už hotové, ale ještě jsem se na to ani nepodívala, abych se něco naučila. Měla bych začít :o(

Protože ráda na vašich blozích prohlížím vaše seznamy maturitní četby, rozhodla jsem se i já ten svůj uveřejnit. Vzhledem k tomu, že jsem od prváku do třetáku nepřečetla ani jednu knihu, mám co dohánět, ale vím, že to zvládnu. Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, no teď už je to odevzdané a tady je můj finální seznam, který "rozhodne o mé budoucnosti". /smích/

book, vintage, and read image

Bezejmenný TAG

25. listopadu 2015 v 18:07 | • Lenush • |  • TAG •
Krásný středeční podvečer, miláčkové ! :o)

Jak jste strávili jeden z dalších mrazivých a mírně zasněžených dní ?
Za necelý měsíc už bude po Vánocích. Tak rychle nám to všechno utíká a já jsem ještě nezačala nakupovat dárky. Vždycky mě odradí to neskutečné množství lidí v obchodních centrech no a ve finále jsem teď byla týden nemocná, takže mám co dohánět. Zítra jdu po pěti dnech do školy a že by se mi nějak chtělo, to se taky říct nedá.

Dnes jsem si připravila jen takový lehký TAG, abyste mě mohli zase o něco víc poznat. Přeji příjemné čtení a krásny zbytek večera.
S láskou vaše

1) Stále se bavíš se svou první láskou?
Záleží na tom, o jaké první lásce se bavíme :o)
Má úplně úplně první láska byla ještě ve školce. Jmenoval se Dominik a byli jsme spolu ve třídě. Všem holčičkám se líbil a tak jsme o něj sváděly různé "boje". Po školce jsem se odstěhovala s rodiči do Prahy a už jsem ho pak nikdy neviděla.
Co se týká mé první opravdové lásky, tak tou je pro mě můj přítel se kterým jsem už tři a půl roku.

2) Jaký byl tvůj první alkoholický drink?
Můj první alkoholický "drink" byl asi rum s colou na oslavě patnáctých narozenin mé kamarádky.

3) Jaká byla tvá první práce?
Práci jako takovou jsem ještě neměla, ale má první brigáda spočívala v doplňování zboží do regálů v obchodě se zdravou výživou mamčiny kamarádky.

4) Jaké bylo tvé první auto?
Nemám své vlastní auto, ani jsem nikdy žádné neměla. První auto, které jsem řídila byla Škoda Fabia a doma máme Škodu Octavii.

flowers, shoes, and boots image light, christmas, and winter image

Nic se pálit nebude ! aneb Lenush se vrací na místo činu

24. listopadu 2015 v 18:10 | • Lenush •
Krásný úterní večer, miláčkové !

V tomto "comebackovém" článku se vám pokusím vysvětlit, co se to tu děje za zmatky a proč vlastně.

Na začátku října jsem zvěřejnila článek, ve kterém jsem vám psala, že jsem se rozhodla ukončit svou aktivitu na tomto blogu a že se přesouvám na jinou adresu. Bylo to z jednoho prostého důvodu ... můj blog se začal rychlostí světla šířit po škole, články si přečetli nesprávní lidé a začali do mě rýpat a dělat si legraci. Několik z vás mi psalo, abych to ignorovala, že se nemám za co stydět. Já jsem se však přes to nedokázala přenés a založila si blog nový. Chvilinku mě to bavilo, ale pak to z ničeho nic přestalo a já jsem začala přemýšlet nad návratem. Wolvespaw mi neskutečně přirostl k srdci, nechala jsem tady kus práce a proto jsem se rozhodla tak, jak jsem se rozhodla.

bridge, escape, and mountains image

Zamyslela jsem se především nad tím, co je pro mě důležité ... jestli blog a mí milí čtenáři, kteří mě podporují, nebo banda idiotů ze školy, kteří k ničemu podobnému ani nepřičichli a neuvědomují si, že i psaní "deníčku" na internet může být někdy náročné. Řekla jsem si, proč bych se měla stydět za to, co si myslím. Jsme zatím ještě svobodná země a každý může svůj vlastní názor projevit. A že se mi budou smát ? Čert to vem ... stejně s nimi strávím posledních pár měsíců a pak už je nikdy neuvidím, tak proč se vzdát něčeho, co miluji a co mě baví ? Jen kvůli takovým lidem jako jsou oni ? NIKDY !!!

Jsem ráda, že jsem na to přišla a že jsem si srovnala priority. Psaní mě baví, miluji vaše reakce a čtení vašich článků a wolvespaw mi tak neskutečně přirostl k srdci. Nechala jsem tady nejen kus sebe, ale také kus práce. Pauzou jsem sice přišla o všechny čtenáře, ale já doufám, že můj blog alespoň někteří z vás budou zase navštěvovat. VÍTEJTE ZPĚT !

S láskou vaše navrácená