Říjen 2015

Přišel čas spálit mosty

3. října 2015 v 14:53 | • Lenush •
Moji milí čtenáři,

chtěla bych vám všem oznámit, že dnešním dnem ukončuji aktivitu na wolvespaw a přesouvám se na jinou adresu. Důvodů, proč opouštím tento blog je hned několik, ale ten hlavní (a zároveň pro mně nejpodstatnější) je fakt, že odkaz na wolvespaw koluje po internetu mezi mými spolužáky. Někdo se nad tím pousmál, někdo mně pochválil, ale našlo se také spousta lidí, kteří se v mých článcích šťourá a pak je vytahuje proti mně.

Rozhodla jsem se, že blog nezruším a nechám ho tak, jak je. Nestydím se za svou práci, nechala jsem tady kousek mého života, ale mozek mi nedovolí na této stránce pokračovat. Zkoušela jsem psát články, ale pořád se snažím dávat si pozor na to, co píšu, abych se náhodou o někom nebo o něčem špatně nezmínila a ve škole mi to pak nedali sežrat a to já nechci. Blog jsem si založila hlavně jako místo, kde se budu moct vypsat ze všeho, co mě trápí ... ne jen z něčeho.

Rozhodla jsem se, že vám dám možnost být semnou v kontaktu i nadále a proto koho by zajímala adresa mého blogu, může napsat na e-mail : wolvespaw@seznam.cz
Pokud mi ale budete psát, prosím uveďte adresu svého blogu, abych měla jistotu, že mi nepíšou třeba spolužáci z falešného e-mailu.

Nenutím vás...kdo si mě bude chtít najít sám, najde si mě. Kdo mě nebude chtít hledat, nemusí.

Na závěr bych vám všem chtěla poděkovat za vaši přízeň, vaše povzbudivé komentáře a rady, které jste mi dávali. Jste všichni naprosto báječní a kolikrát jste mé dny dělali mnohem hezčími, než původně byli.

Naposledy s láskou vaše