Květen 2015

Recenze • Život je život

27. května 2015 v 19:12 | • Lenush • |  • Recenze •
posterNázev filmu : Život je život
Žánr : komedie
Česko, 2015

Oficiální popis filmu : Hlava rodiny, morousovitý a přísný František (Ondřej Vetchý) by po boku svých tří dcer rád viděl schopné a úspěšné muže. Jenže všechny mají vynikající talent nacházet si pravý opak. Nejstarší dcera se musí i se svým neúspěšným mužem nastěhovat zpět k rodičům a v rámci možností se dál snaží otěhotnět. Té prostřední se zas neomylně lepí na paty jenom naprostí exoti a mimoňové. A nejmladší dcera? Tak ta je zase milostně úspěšná až moc. Je jí šestnáct, je těhotná a neví s kým. Navíc se začíná hroutit tradiční oáza a pevný bod manželské dvojice - dovolená. Každý rok se jezdí "na Mácháč", ale Jana (Simona Stašová) začíná snít o moři. Pak se v jejím životě zjeví bohémský spisovatel s lehce sebevražednými sklony, v tom Františkově zase krásná kolegyně se španělskými předky . . začnou se dít věci. Všechny malé příběhy dávají dohromady jeden velký a zábavný život se situacemi, které zná každý z nás. Ovšem ne každý vede ještě druhý a o poznání dobrodružnější život jako neohrožený agent. František ano.

Můj názor na film : Na tento film jsme šli s přítelem jen proto, abychom vyčerpali dárkovou poukázku do kina, kterou jsme asi před půl rokem vyhráli. Myslela jsem si, že to bude jedna z lepších, oddechových a hlavně Českých komedií ... no ve finále jsem byla docela zklamaná.
Seděla jsem v kině a když jsem se koukla na hodiny a vyšlo mi, že má film za 15 minut končit, říkala jsem si ... už ? Vždyť se tam vůbec nic nestalo. Hlavně hvězdné duo Stašová x Vetchý také docela zklamali.
Znovu bych na to do kina určitě nešla a i když jsem vstupenku neplatila, mohla jsem ji využít úplně jinak. Ovšem pokud máte chuť si pustit nějakou nenáročnou českou "komedii" u které zaručeně nebudete muset přemýšlet, tak je tento film pro vás jako dělaný.

Trailer : tady - Nenechte se zmást. Trailer vypadá mnohem lépe, než samotný film.

Moje hodnocení : http://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_6-2.gifhttp://s193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_6-2.gif

Viděli jste film Život je život ? Jaký se vám líbil ?
Chystáte se na něj do kina ?

Proč jsem začala běhat ?

17. května 2015 v 17:34 | • Lenush • |  • Workout •
Už několikrát jsem na wolvespaw i do některých komentářů k vašim článkům psala, že bych se raději naučila chodit po rukou, než abych začala pravidelně běhat. Veškeré mé pokusy ztroskotaly na tom, že mi vždycky po doběhnutí byť i krátkého okruhu bylo špatně a mé tělo mělo nad plícemi minimálně půlkilometrový náskok.
Všechno ve finále začalo tím, že můj přítel je našený sportovec a běžec především a každý den mě lanařil, ať si s ním jdu zaběhat. Vždycky jsem ho s díky a vražedným pohledem odmítla, až jednou jsem se fakt naštvala a zkusila jsem to. Sice jsem ještě pořád na začátku a mé plíce pořád ještě úplně nestíhají, ale objevila jsem svou novou lásku a s ní se projevila i touha se v tomto směru zlepšovat. V tomto článku jsem vám sepsala důvody, proč mě běhání baví a proč je vlastně dobré.

• Účinné hubnutí
Pro ty, co chtějí nějaké to kilečko shodit je běhání nejrychlejším způsobem hubnutí. Já cvičím už delší dobu, ale poslední dobou se mi vše nějak zastavilo a já ztratila motivaci. A protože na svém těle vždycky najdu nějaké chyby a vždycky budu cítit, že je co zlepšovat, tak jsem začala cvičení prokládat během. Tři dny posilování a tři dny běhu. A věřte mi, že pocit, když se druhý den ráno nemůžete ani pohnout a za pár měsíců vidíte po té dřině výsledky je opravdu k nezaplacení.
.......... | via Tumblr 5 MOVES TO A SEXY ASS sport

Začít znovu a jinde, nebo zůstat ?

12. května 2015 v 20:30 | • Lenush •
I když to zatím venku moc nevypadá, blíží se večer a v televizi běží hokej. Já se i přes to všechno pomalu chystám do říše snů, do které se teleportuji spánkem, který je pro mě poslední dobou tolik osvobozující.

Sadnesss

Připadá mi, že se svět kolem zbláznil ... postavil na hlavu a já mám všeho plné zuby. Jsem unavená a psychicky vyčerpaná a mé dny se změnily v naprostý stereotyp. Hlavou mi probíhá spousta myšlenek, povětšinou však nejsou moc dobré a já stále přemýšlím a přemýšlím. Zaslouženého odpočinku do školy a všech starostí se mi už dlouho nedostalo a já pomalu ale jistě melu z posledního. Do toho všeho se mi znovu začal plést do života můj spoužák, který mi mé bytí zrovna dvakrát nezpříjemňuje a díky němu mám akorát samé hříšné myšlenky a pak se nemůžu soustředit.

<3 | via Facebook So tired...

Na blog jsem v poslední době hodně kašlala a nevím, jestli se sem ještě dokážu znovu vrátit. Jestli se znovu dokážu dostat do toho, abych psala články pravidelně a pravidelně navštěvovala i vaše blogy, což dělám, jen nemám myšlenky na to, abych sepsala nějaký kloudný komentář. Wolvespaw mám sice ráda, ale poslední dobou se mi honí hlavou to, že bych si založila nový blog a začala znovu a jinde. Nevím, jestli je to dobrý nápad a vím, že tahle adresa by se mi hodně těžce opouštěla ... nemůžu se rozhodnout. Proto bych vás chtěla poprosit o to, aby jste mi do komentářů napsali jaký je váš názor.

Mám zůstat, nebo začít znovu a někde jinde ?