8.11.2014 - Pětka ze střelecké a prodloužená

8. listopadu 2014 v 15:09 | • Lenush • |  • Ze života •
Hezké sobotní odpoledne !

Opět jsem se celý týden neozvala. Měla jsem k tomu osobní důvody, díky kterým nebyla na nějaký blog vůbec nálada.
První tři dny tohoto týdne jsem prožila v neuvěřitelně špatné náladě a velkém stresu. Proč ? Aktuálně propadám z jednoho předmětu. Nebylo by na tom nic hrozného, kdyby ty hodiny byly jako každé jiné, ale oni nejsou. Propadám z předmětu, který se nazývá střelecká příprava (učíme se tam o zbraních a střelivu) a který máme jenom jednou týdně, ještě ke všemu v pátek, což znamená, že nám to povětšinou odpadá. A proč jsou hodiny nenormální ? Za celé čtvrtletí jsme psali jeden test (který se rovnal zkouškám pro získání zbrojního pasu) a profesor vůbec nezkouší, takže šance si tu pětku opravit je minimální. Včera nám oznámil, že budeme do pololetí psát ještě JEDEN test (no páni, to je ale hodně !) a když ho zvořu, jsem v pytli. Jsem z toho na nervy a dokud si tu známku nevytáhnu alespoň na čtyřku, abych nepropadla, tak z toho na nervy budu.
V posledních dvou dnech jsem se zase tak nějak uklidnila, ale dneska už to na mě začíná zase nějak doléhat. Musím si najít nějakou aktivitu, při které na to nebudu muset myslet.

Replay | via Tumblr


A abych se přesunula k trošku veselejším věcem. Včera měl náš taneční kurz první ples - podzimní prodlouženou. Začínalo se až v půl deváté večer a celá akce trvala tři hodiny. V první části před přestávkou jsme zatancovali všech 11 tanců, které jsme se naučili (vůbec mi nepřijde, že bych jich uměla tolik) a po přestávce následovaly sóla s rodiči a nějaká předtančení.
Bylo to fajn až na to, že bylo málo prostoru na tancování. Ono nasoukat 70 párů do už tak malého sálu a pak ho ještě opatřit obrovským pódiem s kapelou není nic moc.
Každopádně..prodlouženou jsme nevydrželi celou. Měla končit v půl dvanácté, ale s přítelem jsme odešli už ve třičtvrtě na jedenáct, protože mě strašně bolely nohy a před odchodem už jsem nemohla skoro chodit, natož tancovat. Nepatřím mezi slečny, které by boty na podpatku nějak vyhledávaly. Každopádně se mi to ale líbilo a těším se na vánoční ples, který bude za necelý měsíc.

Dnes zatím odpočívám, protože jsem se ráno probudila s velkou bolestí hlavy. Do večera mám v plánu se podívat na nějaký film nebo na pár dílů TBBT nebo mého nově oblíbeného Mentalisty. Také po internetu pokukuji po vánočních dárcích, protože když jsem včera procházela kolem obchodních domů, které už měly ozdobené vchody a stály před nimy ozdobené stromy, začala na mě dýchat Vánoční atmosféra.
Zítra jedou rodiče s bráchou na závody do Brna. Původně jsem chtěla jet také, ale v pondělí vstávám brzy do školy a těžko říct, v kolik se vrátí. Bráchu budu podporovat alespoň u živého přenosu...neříkám ale, že mi to zas úplně vadí a že bez toho výletu nepřežiju. Má to i svou světlou stránku...budu sama doma, bude tu klid a já budu moct v klidu relaxovat.

Nakonec jsem vám chtěla říct, že jsem změnila přezdívku. Nehledejte žádný hlubší význam. Je logicky odvozená od mého jména :)

Hezký zbytek soboty !
Pac a pusu Vaše

 


Komentáře

1 MarkyKovr | Web | 8. listopadu 2014 v 17:47 | Reagovat

Páni a co studuješ? Věřím, že je to těžké, když se píše málo písemek. Taky máme předměty, kde je potřeba každá známky a dostat špatnou znamená problém. Držím ti palce, ať se ti to povede.

Taneční jsem měla ráda a tančit mě baví :) V pátek mě čeká bráchův maturiťák a už se moc těším.

Koukám, že mě máš v oblíbených :) Děkuju :) Je to moc hezké. Co se týče tvého komentáře, mám to podobně. Stačí náznak a získám přesvědčení, že mě nemají rádi a něco proti mě mají. Takový život je hrozně stresující a vyčerpávající. A nejhorší je, že někteří lidé to nedokáží pochopit...

2 Ta "neviditelná" :) | Web | 8. listopadu 2014 v 19:58 | Reagovat

děkuji ti moc za komentář, hodně si mě překvapila a potěšila ! :))
co studuješ ? tývade, tak to by se učitel měl docela zamyslet, u nás musejí být 4 známky ze všech předmětů, jinak učitel nemůže hodnotit. Ale teda jako když ti nedá ani šanci si to opravit, tak to je docela od něho masakr. Až budete psát ten poslední test, tak věřím, že ho zvládneš..ale jako 2 známky? 1 a 5, tak z toho moc hezká známka na vysvědčení nebude jenom kvůli němu..ti to pokazí :( takový učitele bych opravdu střílela.
páni, 11 tanců :O tak to je dost, šikulka. A ještě větší obdiv, že jsi to vše utancovala. Já na sobě v životě neměla boty s podpatkem.. teda měla, ale s takovým tlusým a v tom se chodilo dobře, ale nějaký hubenější nebo tak? ježíš, to já se na tom zabiju. :D
já jsem takový blázen, že mám dárky nakoupené...teda..aspoň nějaké, né všechny. A výlet si užij :)) a krásné jméno máš :) a ať je ti co nejdřív lépe!! :))

3 steel32 | Web | 9. listopadu 2014 v 13:22 | Reagovat

tak tohle se mi přesně stalo v prváku u zemáku, 2 testy za pololetí a v jednom dvě otázky..samozřejmě sem to nejvíc zvorala -_- ale doufám, že to dáš, zrovna tenhle předmět zní super! :D co to studuješ? :D
a tyjo, bych taky radši zůstala sama doma, než mu jela fandit :DD

4 Mariiis_N | Web | 9. listopadu 2014 v 13:56 | Reagovat

Páni, tak to ten váš učitel je asi trochu magor ne? :D snad tu další písemku nepoděláš :D věřím, že z toho máš nervy
Ta prodloužená musela být super :-) chápu tě, že tě bolely nohy, taky boty na podpatku nevyhledávám :D
Já taky už přemýšlím o vánočních dárcích a štve mě, že nevím ani trochu co komu koupit :D ale tak času dost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.