25.9.2014

25. září 2014 v 21:05 | • Lesliee • |  • Ze života •
Krásný čtvrteční večer !

Tento týden mi utíká až nezvykle rychle. V pondělí jsem od osmi hodin prodávala s mojím zlatíčkem M. a jeho nejlepším kamarádem charitativní předměty pro občanské sdružení "Život dětem". Nebo spíš...odjeli jsme ze školy v osm, do desíti seděli v kavárně a pak jsme teprve šli prodávat. A jak to dopadlo ?
Vydrželi jsme hodinu, pak jsme to s hodně podrážděnýma nervama vzdali a šli domů. Vybrali jsme sice něco kolem pětistovky, ale to bylo jen tím, že jsme si něco koupili my a potkali jsme hodně štědrého kamaráda, který si koupil přívěšek za 35 korun, ale do kasičky hodil dvoustovku. Na ulici se nám podařil prodat jeden přívěšek a jednu magnetku. Ostatní na tom nebyli o moc lépe. Vážně byste něvěřili, jak lidé dokáží být nezdvořilí a sobečtí. Chtěla bych tomu věnovat samostatný článek, protože tohle je věc, která mě opravdu namíchla. Mohla jsem chodit prodávat každý den po celý tento týden, ale po pondělním debaklu a zbytečném promeškání tří hodin angličtiny jsem to vzdala.

☂ Toeiie
Dneska jsem měla také poměrně vegetový den. Ve škole nám odpadla poslední hodina - němčina, což nás všechny nesmírně potěšilo, protože mít jako učitelku naši třídní a zároveň zástupkyni je docela peklo. Ve třídě nás bylo jen deset, protože všichni jsou buď prodejci na srdíčkových dnech, nebo jsou nemocní a tak jsem si celou první hodinu říkala, co v té škole budu dělat. Počkala jsem na kriminalistiku, kde jsme si pouštěli ohledání mrtvoly na videozáznamu. Chuťovka takhle před oběděm, ale věřím, že jsou i horší věci než pět centimetrů hluboká díra v hlavě, drobné kousky mozku poházené kolem a některé části těla téměř na popel. Mám ráda svoji školu /smích/
V půl dvanácté jsem to zapíchla a odjela domů. Ulila jsem se tak ze dvou naprosto nudných a zbytečných hodin. Odpoledne jsem se chvíli učila právo a pak na menší turnájek, kde jsem skončila druhá...porazil mě vlastní talentovaný brácha. /smích/

No a co bych asi řekl k zítřku ? Konečně je pátek ! Odpadla nám matika, takže máme školu až od devíti. /radostný úsměv/
I přesto mám ze zítřejšího dne docela strach, protože...
Máme první dvouhodinovku sebeobrany. Budu doufat, že jí přežiju ve zdraví a bez jakékoli větší újmy. Náš profesor je docela drsňák i když mu je skoro 80. /smích/
A večer mě čeká první lekce tanečních. Nevím, co od toho mám čekat, ale věřím, že to bude sranda a docela se těším. Jen mám takovou obavu, že 150 lidí na jeden kurz je až příliš. Ale tak uvidíme. Pokusím si nezlomit nohu v botech na podpatku, ve kterých neumím ani chodit, natož tančit. /smích/

O tom, jak to všechno dopadlo můžete čekat článek asi až v neděli, protože to ještě chci shrnout se zážitky z oslavy, na kterou jdeme v sobotu.

Teď vám chci popřát krásný zbytek čtvrtečního večera, dobrou noc a držte mi zítra palce !

Pac a pusu vaše

 


Komentáře

1 | Web | 26. září 2014 v 0:19 | Reagovat

K tomu prvnímu odstavci... my měli na střední škole (zdrávka) 1 den v roce, kdy jsme každý dostali magnetky, kasičky, letáky, i osvědčení... a museli jsme místo vyučování prodávat tyto předměty povinně. Úplně nejhorší bylo, že to bývalo v zimě, sněžilo... a oslovovat ty lidi, to taky nebyla žádná sranda, protože jak píšeš - někteří neochotní, protivní, někteří nás dokonce i obviňovali, že jsme podvodníci... ( v dnešní době je to ale těžký, no... mám kamarádku, která třeba přispěla podvodníkům). :/ Ale vybrali jsme vždycky nakonec celkem dost peněz, protože bylo i dost lidí, kteří přispěli.
Sebeobranu bych taky brala, to se myslím, hodí každýmu. :D I když strach bych taky měla, no... obzvlášť, když píšeš, že tam máte toho drsňáka. :D A v tanečních ať se ti líbí. ;)

2 Chiara | Web | 26. září 2014 v 20:23 | Reagovat

Je pěkné, že prodáváš různé ty magnetky, přívěsky,.. pro charitu :-).

3 Ilyya Lay | Web | 28. září 2014 v 18:11 | Reagovat

Tanečních se vůbec neboj :) Sama jsem na ně vůbec nechtěla jít. Mámě jsem říkala do čeho mě to zase navrtala a nakonec mě to začalo bavit tak , že jsem se potom přihlásila i do pokračovaček :) Je to každopádně zážitek a moje drahocenné dětičky tam taky půjdou povinně! :D K těm lidem se ani nevyjadřuju. Sama sem si už několikrát zažila jak dokážou být nepříjemní. Úplně mi to prodávání znechutili. Pokud člověk nic nechce , stačí slušně odmítnout , což někteří lidé ale asi nevědí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.