21.9.2014 - Shrnutí týdne

21. září 2014 v 16:27 | • Lesliee • |  • Ze života •
Ahoj všichni !

Dneska to bude asi trošku delší deníčkový článek, ve kterém bych ráda shrnula předchozí týden včetně školní olympiády a zmínila pár plánů na týden nadcházející.

Začala bych asi tou méně příjemnou věcí a to je ta, že mě celý týden doprovází jakési nachlazení. V úterý jsem začala pociťovat bolest v krku a ve středu jsem místo školy ležela doma v posteli, abych se dala aspoň trošku dohromady. Samozřejmě Less zase jednou chybí a musí se psát všechny testy, na které byste si jen vzpomněli. Takže mám co dopisovat a dohánět. Taky jsem musela pozastavit cvičení, takže budu muset začít pravděpodobně znovu, protože jsem se celý týden ani nepohnula. Dneska už mi je dobře, ale na večerní derby pražských S se ještě moc necítím, takže bohužel budu sledovat z domova. Teď už se ale přesuneme k olympiádě a k plánům na další týden.

〰☕️〰
Ve čtvrtek a v pátek na naší škole probíhaly náhradní maturity, což znamenalo zajistit program pro ostatní studenty. Čtvrťáci měli praxe a pro prváky až třeťáky náš milý učitelský sbor přichystal dvoudenní "olympiádu". Je to snad jediná akce, která se po nástupu nové ředitelky každoročně koná. V prváku jsme měli fotbalový memoriál, zimní sportovní den a spoustu jiných akcí a bylo to super. Nechápu, proč se to všechno zrušilo.
No každopádně letošní olympiáda byla super. Kromě dvou takových těch klasických sportovních disciplín, kterými byl pro kluky fotbal a pro holky přehazovaná jsme ještě soutěžili čtyřčlenné týmy v biatlonu (400m běh + střelba ze vzduchovky) a jako žhavá novinka byl jak pro kluky tak pro holky souboj na zemi.

Souboj byl ta nejlepší disciplína obou dvou dnů, která byla vždycky až jako poslední. Každý rok chodili lidi z olympiády domů, co nejdříve to šlo, ale letos všichni netrpělivě vyčkávali až do konce. A byla to řežba.
Holky měly pravidla osekané jak nejvíc to šlo, takže princip byl v tom, že abyste vyhráli, museli jste soupeřku položit na obě lopatky a udržet jí na zemi tři sekundy. Člověk by nevěřil, jak moc dokážou být holky agresivní. Dívčí kategorii zaslouženě vyhrála thaiboxerka z prvního ročníku.
Kategorie chlapců byla už lepší, protože se hrálo na to, kdo se vzdá dřív. Protože nebyly žádné váhové kategorie, tak nejednou tekla krev. Kdybych se chtěla odhalit z anonymity, tak vám sem dám videa, ale bohužel si je asi radši nechám pro sebe. Po dlouhém a hodně vyrovnaném finále z nejobávanějším soupeřem - 100 kilovým ragbystou z druhého ročníku zvítězil můj spolužák, náš milovaný T. Opravdu to byl zážitek a budeme doufat, že na údajně plánovaném zimním sportovním dopoledni bude tato disciplína znovu.

A co bych vám řekla k následujícímu týdnu ? Je toho poměrně dost.
Celý následující týden bude naše třída prodávat charitativní předměty pro občanské sdružení Život dětem. Já budu s M. a jeho nejlepším kamarádem v terénu zítra, ve středu a v pátek dopoledne. Pevně doufám, že se nám toho podaří prodat co nejvíce a že lidi nebudou moc nevrlí.

(100 ) Tumblr

V pátek mám dvojitou premiéru. Ve škole máme první dvouhodinovku sebeobrany, takže jsem zvědavá, jaké to bude a večer, pokud sebku tedy přežiju ve zdraví se přezuju do lodiček a hurá na první lekci tanečních. Upřímně se moc netěším a mám docela obavu, jestli to na podpatcích zvládnu, protože já zásadně nosím jen a pouze tenisky. Doufám, že si nezvrtnu kotník jenom co přijdu na parket (smích).

No a pokud taneční přežiju bez nějaké větší újmy na zdraví, tak jedeme s přítelem v sobotu na kamarádovu oslavu osmnáctých narozenin. Je to Moravák = moje krevní skupina, takže alkohol asi poteče proudem. Dárek už máme taky vybraný, jen ho musíme vyzvednout. Protože zanedlouho bude mít řidičák, tak jsme mu zaplatili patnáctiminutovou jízdu luxusním sporťákem, protože on má tyhle rychlá autíčka prostě rád. Na tu oslavu se vážně moc těším, takže doufám, že budu zdravá a ne moc pochroumaná (smích).

Uff...tak to by asi bylo všechno. Klidně bych napsala něco víc a do drobných detailů, ale myslím, že už tak se to nikomu nebude číst, takže končím.

Zítra nám držte palce, ať nám prodej srdíček výjde a neuděláme sobě ani naší škole ostudu. Užívejte si zbytek odpoledne a fanděte Slavii !

Pac a pusu vaše

 


Komentáře

1 Týna \ wildhonesty.blog.cz | E-mail | Web | 21. září 2014 v 17:23 | Reagovat

Snad se brzy uzdravíš, já jsem musela být doma asi tak týden a to byl zrovna začátek školního roku. Taková olympiáda a ve škole, to bych nečekala. Ale tak vítězům gratuluju. :D Doufám, že lidi nejsou škrti a koupí si spoustu těch předmětů, když to je na dobrou věc. :)
Páni, chtěla bych vidět, jak ta dvouhodinovka sebeobrany bude vypadat, jelikož na naší škole tohle nikdy nebylo a na střední to taky nejspíš ani nebude.  

RE: Tak to by asi nikdo nechtěl zažít, aby na něj někdo vytáhl nůž, aspoň že ti nic neudělal. :)

2 Pauline Sparrow | E-mail | Web | 21. září 2014 v 18:46 | Reagovat

Taky budeme s kamarádkou prodávat pro Život Dětem:) První lekci tanečních si užij:) Držím vám palce aby jste toho prodali co nejvíc!^^

3 Mariiis_N | Web | 22. září 2014 v 18:40 | Reagovat

Tu rýmu ti vážně nezávidím, já jsem letos ještě kupodivu nachlazená nebyla, čemuž se vážně, ale vážně divím :D

4 d. | Web | 22. září 2014 v 21:51 | Reagovat

Teď jsou nachlazení skoro všichni, i já jsem už přes týden a něco nachlazená, mám hroznou rýmu, pořád mi zaléhá v uších a věčně nemůžu dáýchat, děs...

To já zase naopak moc dobře vím, jak holky dokážou být agresivní, takže si tu disciplínu dokážu živě představit :-D, je docela škoda, že videa nechceš přidat, ale zase beru ohled na to, že chceš zůstat anonymní:-)...

S tím prodávaním, budu držet palce, ať něco prodáš...ale nevím no...většinu lidí to obtěžuje a abych byla upřímná, tak i mě a takové lidi obcházím obloukem, ne proto, že bych byla sobec a nechtěla přispět, ale jednoduše proto, že plno lidí to takhle zneužívá a vůbec nesbírá na nějaké děti, ale jen sobě do kapsy...a prostě nikdy nevím, kde ty peníze doopravdy skončí...

S tanečníma držím palce, my se tam s přítelem chystáme už asi 2-3 roky :-D :-D :-D ale oba jsme hrozné dřeva...tak pořád váháme :-D

Na oslavě kamaráda si to užijte:-) joo to jsem četla, že jsi bydlela v Ostravě, jak jsem četla ten úvodní článek jsem si říkala jéé a pak jsem si všimla, že ses přestěhovala do Prahy no..

Klidně si mohla psát dál, já bych to četla :-)

5 crazyjull | Web | 22. září 2014 v 22:20 | Reagovat

My taky zítra jako devítka budeme prodávat tyhle věci na charitu. Ale samozřejmně, jako vždycky asi nebudu vybraná. :D No, aspoň budu vědět víc učiva než ty, co to budou prodávat.
-CrazyJull

6 silluety | Web | 23. září 2014 v 14:38 | Reagovat

Nojooo :D taneční :D zbládneš ;) :3 taky bych chtěla vidět tu hodinu sebeobrany :D :D neumim si to moc představit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.